Data publikacji w serwisie: 24 maja 2022 r.

Przyjazdy naukowców z zagranicy w ramach projektu „Towards the internationalization of the Doctoral School of AMU (AMU International Compass)”

Ogłaszamy nabór na wizyty 10 naukowców z zagranicy (po 2 wizyty w każdej szkole doktorskiej), których celem jest zapoznanie uczestników Szkoły Doktorskiej z interdyscyplinarnym i międzynarodowym środowiskiem oraz metodami badawczymi pozwalającymi na poprawę jakości prowadzonych badań.

Zapraszany zagraniczny naukowiec może pełnić rolę promotora lub promotora pomocniczego doktoranta w szkole doktorskiej UAM.

Przyznanie dofinansowania kosztów Wizyty odbywa się na wniosek opiekuna wizytującego naukowca z zagranicy.

Wnioski (wraz z załącznikami) należy składać do 20.06 br na adres mailowy phdstudies@amu.edu.pl z dopiskiem w tytule Ster@2022.